Kvalitatīvs un kārtīgs  manikīrs piešķir sievietei koptu izskatu un statusu. 

Manikīra vai pedikīra dizains var daudz pateikt par sievietes dzīvesveidu, vecumu un vēlmēm. Ne velti saka, ka rokas ir sievietes vizītkarte.

Kāpēc manikīru un pedikīru ir vērts taisīt mūsu skaistumkopšanas salonā?

Mums ir labākie meistari! Nagu kopšanas meistariem skaistumkopšanas salonā Green Eyes ir liela pieredze, tie ir sava darba profesionāļi, kas saredz katru Jūsu vēlmi, gatavi Jums sniegt  noderīgus padomus nagu kopšanā.

Kvalitatīvi materiāli. Mēs izmantojam tikai pārbaudītus, augstas kvalitātes materiālus no luksus zīmoliem, tādiem kā: Emi Lac, Kinetics, Shellac, Vinylux utt.

Manikīrs un pedikīrs 4 rokās. Lai ietaupītu Jūsu laiku, divi mūsu meistari vienlaikus veiks manikīru un pedikīru. Tātad, divām procedūrām būs nepieciešams laiks, kas par 1,5-2 stundām mazāks nekā parasti!

Dažādi manikīra un pedikīra veidi. Skaistumkopšanas salonā Green Eyes tiek piedāvātas šādas manikīra metodes:

·       sausais manikīrs - kutikulu apstrādā ar aparāta palīdzību;

·       slapjais manikīrs - kutikulu mīkstina ūdens vannā.

Mēs veicam manikīru un pedikīru ar gēla lakas pārklājumu, kas vidēji savu izskatu un noturību saglabā līdz mēnesim, vai arī - parastu laku, kuras noturība no 10 līdz 12 dienām.

Pielāgosimies jebkura klienta vēlmēm!

Manikīra instrumentu dezinfekcija. Iesakām veikt manikīru un pedikīru mūsu salonā, kur tiek ievēroti visi drošības noteikumi. Ievērojot medicīniskās prasības, mēs apstrādājam instrumentus trīs posmos: apstrāde dezinfekcijas šķīdumā, apstrāde sausā krāsnī, apstrāde UV sterilizatorā ar baktericīdu lampām.

Rezultātā, meistars apstrādā Jūsu rokas ar steriliem instrumentiem, kurus viņš klienta klātbūtnē izņem no hermētiski iepakota maisa.

Salons Green Eyes ir kvalitātes un drošības garantija.

Roku procedūras. Papildus, pēc Jūsu pieprasījuma mēs piedāvājam roku procedūras, piemēram- pīlingu un parafīna vannu. Šīs procedūras palīdzēs mitrināt un bagātināt vitamīniem roku ādu, izlīdzinās grumbas, stiprinās un stimulēs nagu plāksnes augšanu.